Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  9 - 10 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  9 - 10 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  9 - 10 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  9 - 10 lat
Nr  5. Dziewcząt, 50m grzbietowy  9 - 10 lat
Nr  6. Chłopców, 50m grzbietowy  9 - 10 lat
Nr  7. Dziewcząt, 50m motylkowy  9 - 10 lat
Nr  8. Chłopców, 50m motylkowy  9 - 10 lat
Nr  9. Dziewcząt, 4 x 50m zmienny  9 - 10 lat
Nr  10. Chłopców, 4 x 50m zmienny  9 - 10 lat
Nr  11. Dziewcząt, 4 x 50m dowolny  9 - 10 lat
Nr  12. Chłopców, 4 x 50m dowolny  9 - 10 lat


Puchar Prezesa Śl. OZP
Katowice, 10.6.2010


1 - Puchar Prezesa Śl. OZP10.06.2010 - 15:30


Konkurencja 1
10.06.2010 - 15:30
Dziewcząt, 50m dowolny9 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Świstuń, Julia00TKKF Szczygłowice Knurów39.07225
2.Lewandowska, Natalia01Klub Pływacki "SiKReT" Gliwice42.17179
3.Szadurska, Aleksandra00Klub Pływacki "SiKReT" Gliwice42.57174
4.Kokot, Wiktoria01UKS 54 Delfinek Bytom42.66173
5.Musiolik, Karolina00TKKF Szczygłowice Knurów50.20106
6.Bigos, Dominika01UKS 54 Delfinek Bytom56.9973


<< TOP >>
Konkurencja 2
10.06.2010 - 15:33
Chłopców, 50m dowolny9 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Mrozek, Bartosz00MKS Pałac Młodzieży Katowice35.28207
2.Sosna, Tomasz01TKKF Szczygłowice Knurów36.83182
3.Miller, Jakub00Klub Pływacki "SiKReT" Gliwice37.50172
4.Skierski, Radosław00MKS Pałac Młodzieży Katowice46.9788
5.Pietrzykow, Oliwer01UKS 54 Delfinek Bytom48.2981
6.Krupa, Miłosz01Klub Pływacki "SiKReT" Gliwice48.5679
7.Kasprzyk, Mateusz00UKS 54 Delfinek Bytom51.9565
NWRzepa, Karol01TKKF Szczygłowice Knurów


<< TOP >>
Konkurencja 3
10.06.2010 - 15:39
Dziewcząt, 50m klasyczny9 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Grądek, Natalia01Klub Pływacki "SiKReT" Gliwice55.66156
2.Felkel, Justyna00Klub Pływacki "SiKReT" Gliwice57.36143


<< TOP >>
Konkurencja 4
10.06.2010 - 15:42
Chłopców, 50m klasyczny9 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Kapias, Michał00Klub Pływacki "SiKReT" Gliwice41.54257
2.Śliwiński, Piotr00MKS Pałac Młodzieży Katowice46.82179
3.Mrozek, Mikołaj00MKS Pałac Młodzieży Katowice53.20122
4.Niedojad, Aleks01UKS 54 Delfinek Bytom55.69107
5.Wêgrzyn, Jan01Klub Pływacki "SiKReT" Gliwice55.76106


<< TOP >>
Konkurencja 5
10.06.2010 - 15:45
Dziewcząt, 50m grzbietowy9 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Hermanowska, Patrycja00UKS Huragan Sosnowiec44.79211
2.Klemczak, Anna00Klub Pływacki "SiKReT" Gliwice46.80185
3.Szyrmel, Aleksadnra00TKKF Szczygłowice Knurów47.00182
4.Wójtowicz, Teresa00MKS Pałac Młodzieży Katowice50.72145
DYSKW.Słowik, Wiktoria01Klub Pływacki "SiKReT" GliwiceG-5


<< TOP >>
Konkurencja 6
10.06.2010 - 15:47
Chłopców, 50m grzbietowy9 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Nowicki, Jakub00Klub Pływacki "SiKReT" Gliwice42.79159
2.Ragus, Wojciech00UKS 54 Delfinek Bytom48.25111
3.Przyklenk, Robert00MKS Pałac Młodzieży Katowice52.5286
4.Pawlik, Szymon01TKKF Szczygłowice Knurów57.1267
5.Holajn, Szymon01Klub Pływacki "SiKReT" Gliwice1:02.9650


<< TOP >>
Konkurencja 7
10.06.2010 - 15:50
Dziewcząt, 50m motylkowy9 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Majda, Daria00UKS 54 Delfinek Bytom49.32136
2.Gabryś, Laura01Klub Pływacki "SiKReT" Gliwice49.61134
3.Gajdzik, Agata00Klub Pływacki "SiKReT" Gliwice52.34114


<< TOP >>
Konkurencja 8
10.06.2010 - 15:53
Chłopców, 50m motylkowy9 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2009
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Stradomski, Patryk00Klub Pływacki "SiKReT" Gliwice42.13152
2.Czech, Krzysztof00Klub Pływacki "SiKReT" Gliwice47.66105
3.Mróz, Jakub00UKS 54 Delfinek Bytom47.96103


<< TOP >>
Konkurencja 9
10.06.2010 - 15:56
Dziewcząt, 4 x 50m zmienny9 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2009
PozycjaCzasPkt.
1.Klub Pływacki "SiKReT" Gliwice 1Klub Pływacki "SiKReT" Gliwice3:35.33125
Słowik, Wiktoria
Felkel, Justyna
01
00
52.55
57.19
Gabryś, Laura
Grądek, Natalia
01
01
53.37
52.22


<< TOP >>
Konkurencja 10
10.06.2010 - 16:02
Chłopców, 4 x 50m zmienny9 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2009
PozycjaCzasPkt.
1.Klub Pływacki "SiKReT" Gliwice 1Klub Pływacki "SiKReT" Gliwice3:38.3979
Holajn, Szymon
Wêgrzyn, Jan
01
01
1:03.10
56.61
Czech, Krzysztof
Krupa, Miłosz
00
01
45.46
53.22


<< TOP >>
Konkurencja 11
10.06.2010 - 16:07
Dziewcząt, 4 x 50m dowolny9 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2009
PozycjaCzasPkt.
1.Klub Pływacki "SiKReT" Gliwice 2Klub Pływacki "SiKReT" Gliwice2:52.15184
Klemczak, Anna
Gajdzik, Agata
00
00
43.14
42.02
Szadurska, Aleksandra
Lewandowska, Natalia
00
01
43.27
43.72


<< TOP >>
Konkurencja 12
10.06.2010 - 16:12
Chłopców, 4 x 50m dowolny9 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2009
PozycjaCzasPkt.
1.Klub Pływacki "SiKReT" Gliwice 2Klub Pływacki "SiKReT" Gliwice2:29.63189
Stradomski, Patryk
Nowicki, Jakub
00
00
38.16
39.26
Miller, Jakub
Kapias, Michał
00
00
39.61
32.60
2.MKS Pałac Młodzieży Katowice 1MKS Pałac Młodzieży Katowice2:56.94115
Śliwiński, Piotr
Mrozek, Mikołaj
00
00
41.87
49.64
Skierski, Radosław
Mrozek, Bartosz
00
00
47.36
38.07
3.UKS 54 Delfinek Bytom 1UKS 54 Delfinek Bytom3:07.6196
,
,
,
,